قوانین و مقررات استفاده از خدمات و همکاری با مرکز پروماس

مرکز پروماس به منظور آگاهی کاربران و بازدیدکنندگان از شرایط استفاده و حفظ امنیت اطلاعات افراد حقیقی و سازمان های حقوقی این قوانین را تشریح کرده است. از افراد عضو و بازدیدکنندگان عزیز به منظور استفاده بهینه از خدمات مرکز پروماس تقاضا می شود موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایند.

نکته مهم: ورود کاربران و سازمان ها به سامانه پروماس، به منزله آگاهی و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده در این بستر رشد و توسعه است. این شرایط و قوانین علاوه بر اعضا، بازدیدکنندگان را نیز شامل می شود.

هدف پروماس

هدف ما ایجاد بستری برای رشد و توسعه کسب وکارها و سازمان ها ، تقویت مکانیزم های بازاریابی  و توسعه و رونق کسب وکار مشتریان مان می باشد.

حقوق پروماس

تمامی ابزارها و محتویات بستر پروماس شامل قانون حق تکثیر بوده و به برند پروماس تعلق دارد. همه مطالب در دسترس مانند متن، لوگو، آیکون، نام ها، طراحی، ویدیو های پروماس، اینفوگراف، آزمون ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پروماس جزئی از دارایی این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در اختیار پروماس خواهد بود. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی و ذکر منبع، حقوق پروماس را نقض کرده و قابل پیگیری قانونی خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده کلی

بر اساس قوانین مربوط و شرایط استفاده می توانید از کلیه خدمات و سرویس های پروماس استفاده کنید. این شرایط توافقی را میان پروماس و افراد (کاربران و سازمان ها) حقیقی و حقوقی ایجاد می کند و در صورتی که شرایط ذکر شده رعایت نگردد، خدمات و سرویس های ارائه شده نیز در دسترس نخواهد بود.

به منظور استفاده بهینه از خدمات کاربران باید دارای شخصیت واقعی و سازمان ها نیز دارای هویت و تشکیلات سازمانی باشند. 

امنیت اطلاعات

تمام اصول و رویه‏‌های پروماس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کارفرمایان حقیقی و حقوقی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با آنها هستند. اگر در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پروماس تغییراتی ایجاد شود، با بروز رسانی آنها در همین صفحه، این افراد از تغییرات آگاه شده و به معنای پذیرش اصول و رویه ها از سوی شما خواهد بود.

نگهداری و امنیت رمز عبور بر عهده کاربران و سازمان ها بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه اکید می شود که رمز خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند. 

آمار بازدید کنندکان سایت

0120552
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
52
172
1634
1634
1382
8014
120552

پیش بینی امروز
144

17.18%
13.81%
3.37%
0.27%
0.00%
65.36%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):11
11 مهمان
صفر کاربر

IP شما:3.219.31.204

Back to top