قوانین و مقررات استفاده از خدمات و همکاری با مرکز پروماس

مرکز پروماس به منظور آگاهی کاربران و بازدیدکنندگان از شرایط استفاده و حفظ امنیت اطلاعات افراد حقیقی و سازمان های حقوقی این قوانین را تشریح کرده است. از افراد عضو و بازدیدکنندگان عزیز به منظور استفاده بهینه از خدمات مرکز پروماس تقاضا می شود موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایند.

نکته مهم: ورود کاربران و سازمان ها به سامانه پروماس، به منزله آگاهی و پذیرش شرایط، قوانین و نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده در این بستر رشد و توسعه است. این شرایط و قوانین علاوه بر اعضا، بازدیدکنندگان را نیز شامل می شود.

هدف پروماس

هدف ما ایجاد بستری برای رشد و توسعه کسب وکارها و سازمان ها ، تقویت مکانیزم های بازاریابی  و توسعه و رونق کسب وکار مشتریان مان می باشد.

حقوق پروماس

تمامی ابزارها و محتویات بستر پروماس شامل قانون حق تکثیر بوده و به برند پروماس تعلق دارد. همه مطالب در دسترس مانند متن، لوگو، آیکون، نام ها، طراحی، ویدیو های پروماس، اینفوگراف، آزمون ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پروماس جزئی از دارایی این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در اختیار پروماس خواهد بود. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی و ذکر منبع، حقوق پروماس را نقض کرده و قابل پیگیری قانونی خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده کلی

بر اساس قوانین مربوط و شرایط استفاده می توانید از کلیه خدمات و سرویس های پروماس استفاده کنید. این شرایط توافقی را میان پروماس و افراد (کاربران و سازمان ها) حقیقی و حقوقی ایجاد می کند و در صورتی که شرایط ذکر شده رعایت نگردد، خدمات و سرویس های ارائه شده نیز در دسترس نخواهد بود.

به منظور استفاده بهینه از خدمات کاربران باید دارای شخصیت واقعی و سازمان ها نیز دارای هویت و تشکیلات سازمانی باشند. 

امنیت اطلاعات

تمام اصول و رویه‏‌های پروماس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و متعاقبا کارفرمایان حقیقی و حقوقی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با آنها هستند. اگر در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پروماس تغییراتی ایجاد شود، با بروز رسانی آنها در همین صفحه، این افراد از تغییرات آگاه شده و به معنای پذیرش اصول و رویه ها از سوی شما خواهد بود.

نگهداری و امنیت رمز عبور بر عهده کاربران و سازمان ها بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه اکید می شود که رمز خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند. 

آمار بازدید سایت

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Back to top