خرید خدمات بازاریابی حرفه ای

قبل از اینکه به موضوع مزایای خرید خدمات بازاریابی بپردازیم باید به یان پرسش پاسخ دهیم  که :

چرا نیاز است که بازاریابی خود را برونسپاری کنیم؟

شرکت های خصوص صنعتی ، بازرگانی و علی الخصوص کسب و کارها کوچک و نوپا در شرایط رکود بازار و رقابت شدید درون صنعت ، اولین اولویت هایشان اتخاذ استراتژی بقا و تدام کسب و کار می باشد این امر به معنی تکرار تصمیمات و فعالیتهای گذشته با هزینه کمتر نیست، بلکه به معنی هزینه کرد بیشتر برای بقای کسب و کار از طریق تلاش های بیشتر برای توسعه بازار و جذب مشتریان بیشتر است، چرا که رقبای شما هم همین هدف را برای خود دارند و از هیچ تلاش در این خصوص فروگذار نیستند .
برای تحقق این هدف شرکت ها نیاز به افزایش فعالیتهای بازاریابی خود جهت شناسایی مشتریان بیشتر دارند اما با افزایش روز افزون هزینه های تبلیغاتی محیطی و سطح بالای حقوق متخصصین بازاریابی ، هزینه سربار بیشتری به کسب وکار تحمیل میشود (فارغ از نتیجه مورد انتظار) و از طرف دیگر اگر مدیریت نخواهد هزینه مربوط به جذب ، حقوق ، سنوات ، بیمه و......نیروی انسانی بیشتری را بپردازد با چالش از دست رفتن سهم بازار خود مواجه خواهد شد و بی اعتمادی به آینده بازار این فشارها به تصمیم گیرنده بیشتر می نماید.

maas diagram

مزایای خرید خدمات بازاریابی حرفه ای

 

اگر بخواهیم بصورت کلی مزایای برونسپاری خدمات بازاریابی (Marketing As A Service) پروماس را بررسی کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره نمائیم:

• استفاده از تیم مشاوره حرفه ای و با تجربه که دستیابی به این افراد برای شرکت های متوسط و کوچک بسیار سخت است.

• شما برمبنای بسته های خدماتی که می گیرید، هزینه پرداخت می کنید پس بسیار نسبت به استخدام بازاریاب مقرون به صرفه تر است و درصورتی که رضایت نداشتید میتوانید دیگر سفارش ندهید اما جذب و تعدیل نیروی بازاریاب به این سادگی نیست.پس هزینه تصمیمگیری بسیار پایین است.

• تامین داده ها و اطلاعات بازاریابی بسیار زمانبر و پر هزینه است اما شما میتواند از خدمات ما در این حوزه استفاده نمایید چرا ما از قبل این داده ها و نرم افزارهای مربوطه را آماده کرده و در دسترس داریم.

• تهیه طرح هایی از قبیل طرح بازاریابی ، برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی و.....عموما برای پرسنل شرکت ها کار ساده ای نیست ولی میتوان این خدمات را از پروماس خریداری نمود.

• دستیابی به فرصت های حوزه صنعتی که در آن فعال هستید به آسانی حاصل نمیشود و عموما رصد کردن بازار بدون ابزار فناوری کار بسیار مشکلی است.

• حضور در اینترنت و معرفی کسب وکار و محصولات برای کسب وکارهای متوسط و کوچک بسیار پر هزینه است که این خدمات را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می دهیم.

• بهبود جایگاه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل یکی از چالش های روزانه کسب و کارهایی است که مشتریان خود از فضای وب جذب می کنند.

• ایجاد آگاهی از برند شما و تبلیغات در شبکه های اجتماعی کار ساده و آسانی نیست و از طرفی جذب نیروی انسانی برای این امر بسیار مشکل و هزینه بر است .

• بکارگیری خدمات نوین بازاریابی از قبیل داده کاوی و هوش تجاری نتایج بسیار خوبی در هدایت برنامه ریزی بازاریابی و فروش دارد اما جذب متخصصین علوم داده برای اکثر شرکت ها بسیار سخت و هزینه بالایی بهمراه خواهد داشت.

 

 

آمار بازدید کنندکان سایت

0120542
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
42
172
1634
1634
1372
8014
120542

پیش بینی امروز
96

17.18%
13.81%
3.37%
0.27%
0.00%
65.36%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):8
8 مهمان
صفر کاربر

IP شما:3.219.31.204

Back to top