راهکار بازاریابی ویژه شرکت های بزرگ و متوسط

خرید خدمات بازاریابی سرویس گرا پروماس

گسترش فضای بازاریابی دیجیتال ، تحولات اقتصادی و تغییر الگوی خرید مصرف کنندگان باعث شده تا شرکتهای بزرگ کم و بیش با مشکل فروش محصولات خود مواجه باشند، از اینرو برخی از این شرکت ها امروزه دریافته اند که عصر فروش به پایان رسیده و عصربازاریابی آغاز شده است اما برای ورود به این عصر آیا پتانسیل و نیروی انسانی ماهر جذب و تربیت شده اند و آیا شرکتها در شرایط کنونی توانایی پرداخت هزینه های جدید نیروی انسانی را دارند.

مدیران شرکت ها همواره در مسیر توسعه کسب وکار خود با یک دوراهی در تصمیمگیری مواجه هستند که به Make Or Buy (خرید یا ساخت)  معروف است و این بدان معناست که آیا یک واحد بازاریابی جدید با جذب نیروی انسانی و تخصیص فضای کاری و سایر هزینه های سربار در شرکت ایجاد کنند یا اینکه خدمات بازاریابی مورد نظر را با کیفیت و شرایط تعیین شده خریداری نمایند. هر کدام از این تصمیمات مزایا و مضراتی دارد که در وبلاگ تحت عنوان مقاله ای به آن خواهیم پرداخت اما نتایج تحقیقات تجربی نشان دهنده یک اختلاف 40 درصدی است. به این معنی که خرید خدمات 40 درصد نسبت به ساخت و ایجاد یک دپارتمان جدید برای تولید همان خدمت ، برای صاحب کسب و کار کمتر هزینه دارد و همچنین در صورت عدم رضایت از سرویس دهنده بازاریابی شرایط اتمام همکاری به مراتب ساده از تعدیل نیروی انسانی شاغل در دپارتمان مربوطه است.

 خرید خدمات بازاریابی سرویس گرا پروماس

 مجموعه پروماس با آگاهی از اینکه اکثر شرکت های بزرگ و متوسط بخش بازاریابی و فروش دارند بسته های سرویس بازاریابی را طراحی کرده که نقش پشتیبان و کامل کننده بخش بازاریابی سازمان ها را ایفا می کند .

بسته سرویس های پیش بینی شده بقرار زیر هستند و البته لازم به توضیح است که هر بسته سرویس خود شامل چندین سرویس میباشد که مشتریان میتوانند متناسب با نیاز خود هر کدام از آنها را انتخاب نمایند.

بسته سرویس های راهکار ویژه کسب و کارهای بزرگ و متوسط

  1. بسته سرویس برنامه ریزی بازاریابی 

  2. بسته سرویس هوش بازار Market Intelligence

  3. بسته سرویس ارزیابی عملکرد 360 درجه دپارتمان بازاریابی و فروش

  4. بسته سرویس مشاوره و آموزش بازاریابی

  5. بسته سرویس دیجیتال مارکتینگ

  6. بسته سرویس هوش کسب و کار

  7. بسته سرویس ایونت مارکتینگ

  8. بسته سرویس مدیریت بازاریابی و فروش

آمار بازدید کنندکان سایت

0120530
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل روزها
30
172
1634
1634
1360
8014
120530

پیش بینی امروز
24

17.19%
13.81%
3.37%
0.27%
0.00%
65.35%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):8
8 مهمان
صفر کاربر

IP شما:3.219.31.204

Back to top